Fly4free.pl

Mega! Loty do Włoch za jedyne 48 PLN! Wiosenne podróże z 4 polskich miast

48 PLN
Oferta wyprzedana
Włochy tanie loty
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: stockcreations / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
No i to jest okazja! Nie zmarnujcie takiej szansy i wybierzcie się na Półwysep Apeniński za jedyne 48 PLN (w obie strony)! Do wyboru macie różne rejony Italii, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Radzę się śpieszyć z decyzją, ponieważ chętnych na loty w takiej cenie będzie wielu.

Do Ankony, Bergamo, Bolonii, Pescary, Pizy, Rimini, Turynu i Wenecji – lotnisko Marco Polo oraz Treviso wybrać się możecie w kwietniu z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, krakowskiego portu lotniczego w Balicach, z warszawskiego lotniska w Modlinie oraz z portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.

Dostępnych jest sporo terminów, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Na wszystkich trasach podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręczny. No i najważniejsze, za loty w dwie strony zapłacicie tylko 48 PLN/osoba!

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »