Fly4free.pl

Loty do Ugandy z Berlina za 1389 PLN. Wiele terminów, także na majówkę

1389 PLN
goryl w dżungli
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LMspencer / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dobra okazja na zarezerwowanie podróży na Czarny Ląd. Do położonego u brzegu Jeziora Wiktorii Entebbe wybierzecie się zza naszej zachodniej granicy za 1389 PLN. Możecie wybrać spośród wielu terminów lotów od stycznia do czerwca.

W Ugandzie macie przede wszystkim możliwość obserwacji górskich goryli w ich naturalnym środowisku. Aby tego doświadczyć, wybierzcie się do Parku Narodowego Biwindi. Inny ważny punkt na turystycznej mapie to wodospady Murchinsona. Fani błogiego leniuchowania swoją przystań odnajdą w resortach leżących wokół Jeziora Wikorii. Musicie także wiedzieć, że Uganda to jeden z najwyżej położonych krajów Afryki, stąd miłośnicy trekkingowych wycieczek świetnie poczują się na szlakach w górach Ruwenzori.

W podróż do Entebbe udacie się na pokładzie Brusseles Airlines. Z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego do 23 kg (nadawanego do luku).

Podczas pobytu w Ugandzie proponuję Wam zatrzymać się pensjonacie J. Residence. Czekają tu na Was wygodne pokoje z prywatną łazienką. Obiekt zapewnia darmowy transfer z lotniska. W cenę wliczone jest śniadanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »