Fly4free.pl

Lato: tanie loty do Trondheim z Gdańska za 78 PLN (118 PLN bez WDC)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
78 PLN
Oferta nieaktualna
Trondheim widok wybrzeża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Katepax
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dobra okazja na zarezerwowanie niedrogich przelotów do Norwegii. Dostępnych jest dużo terminów.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Hotel ten położony w odległości 13-minutowego spaceru od wybrzeża. Oferuje on pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i bezpłatnym WiFi. Z obiektu roztacza się widok na pobliski fiord. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Wynajętym samochodem łatwo będzie można wybrać się nad fiordy oraz do miejsca zakwaterowania. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »