Fly4free.pl

Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2117 PLN. Wiele terminów od kwietnia do września

od 2117 PLN
dziewczyna w sigapurze
Foto: Prasit Rodphan : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Już 1 kwietnia wszyscy zaszczepieni będą mogli wjechać do Singapuru bez konieczności odbywania kwarantanny i wykonywania testów po przyjeździe. Od końca marca zniknie też wiele koronawirusowych restrykcji w codziennym życiu, więc to idealny czas na podróż w ten ciekawy rejon Azji.

Do Singapuru polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych SWISS i Lufthansa. Do wyboru macie wiele terminów od kwietnia do września. Dostępne są również bilety na gorący okres długiego weekendu majowego. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Zurychu lub Monachium.
Termin podróży: kwiecień–wrzesień
Wyloty z: Warszawy
Linie lotnicze: Lufthansa i SWISS
Bagaż: podręczny

Hotel od 391 PLN/noc/2 osoby

W Singapurze polecam wam zakwaterowanie w 4* aparthotelu Bencoolen@hong Kong Street. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu skorzystacie z basenu i darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie większego luksusu? W takim razie zatrzymajcie się w 5* hotelu Intercontinental Singapore Robertson Quay. To luksusowy obiekt usytuowany w centrum miasta, w którym będziecie mogli skorzystać z basenu oraz siłowni. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »