Fly4free.pl

HIT! Tanie loty do San Francisco z Gdańska i Warszawy od 1209 PLN! Dużo terminów

1209 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Eirik Uhlen / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Po prostu rewelacja! Dawno nie było tak dobrej oferty na przeloty z Polski do słonecznej Kalifornii i to na jednym bilecie! Jeżeli planowaliście ruszyć na eksploracje zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, to właśnie teraz jest ten czas, aby dokonać rezerwacji!

Do San Francisco wybrać się będziecie mogli w terminach pomiędzy listopadem a marcem przyszłego roku — kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż rozpoczniecie i zakończycie w Gdańsku lub Warszawie.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines z przesiadkami w Kopenhadze. W razie jakichkolwiek opóźnień otrzymacie nowy bilet na dalszą podróż. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad – marzec
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 357 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w motelu Days Inn by Wyndham, który znajduje się nieopodal mariny. Na miejscu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz telewizor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w motelu Good Nite Inn Fremont. Także i tutaj zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu, a w każdym pokoju na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, lodówka oraz telewizor.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 2178 PLN/12 dni

Zakładam, że po zobaczeniu San Francisco planujecie zwiedzić zachodnie wybrzeże USA? W takim razie zaraz po przylocie do USA wypożyczcie samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziecie m.in. do parków narodowych: Yosemite oraz Sekwoi czy Los Angeles!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »