Fly4free.pl

Tanie loty do Salwadoru z Berlina za 1796 PLN

1796 PLN
Oferta nieaktualna
zarezerwuj loty do salwadoru
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ConceptMatch / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Okazja na zakup tanich biletów do Ameryki Środkowej. Do San Salvadoru polecicie ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów w rzadko spotykanej cenie.

Korzystając z mojej propozycji po drodze czekają Was przesiadki w Paryżu lub Amsterdamie oraz Panamie. Niech Was to nie przeraża, w każdym miejscu tranzytowym spędzicie 2-3 godziny, dzięki czemu podróż powinna przebiec sprawnie. Salwador to wciąż nieodkryty kraj wyróżniający się pięknymi plażami, czy egzotyczną dżunglą. Wciśnięty między Gwatemalę, a Honduras również może pochwalić się ruinami majów (Tazumal). Tutaj znajdziecie dostępne terminy.

Jeśli zniechęca Was wylot z Berlina podpowiadamy jak się tam tanio dostać »

Informacje o podróży

Do Salwadoru polecicie z bagażem podręcznym na pokładzie Air France, KLM i Copa.

Hotel Ximenas leży w stolicy kraju, blisko centrum. Do Waszej dyspozycji są pokoje urządzone w jasnych kolorach z bezpłatnym WiFi. W każdym z nich znajduje się telewizor i łazienka.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Kierunek fajny ale z tym pokojem to Kamil ...przesadziłeś lekko(heh)
HandSome, 2 lutego 2019, 11:50 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »