Fly4free.pl

Tanie loty do Rzymu z Krakowa za 78 PLN! (148 PLN bez WDC)

78 PLN
Oferta wyprzedana
Koloseum w Rzymie
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Nie ma co się zastanawiać. Takie okazje nie trafiają się często! Wybierzcie się na zwiedzanie Wiecznego Miasta.

Do Rzymu polecicie linią lotniczą Wizz Air z bagażem podręcznym. Wybierać możecie z dwóch dostępnych terminów: 17-18 grudnia oraz 14-18 grudnia. Z lotniska do centrum miasta najłatwiej i najwygodniej dostaniecie się autobusem przewoźnika Terravision. Za bilet w jedną stronę zapłacicie 5,8 EUR (ok. 25 PLN).

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Hotel Picasso będzie idealnym wyborem, jeżeli zależy wam na bliskim położeniu względem centrum miasta. W ofercie znajdziecie zakwaterowanie w pokojach z telewizorem i łazienką. Recepcja, gdzie można bezpłatnie korzystać z WiFi, jest czynna przez całą dobę.

Kalendarz najtańszych lotów z Krakowa do Rzymu

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »