Fly4free.pl

Tanie loty do RPA: bilety do Johannesburga z 3 miast od 1835 PLN

1835 PLN
Foto: WitR / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Uwierzcie mi na słowo, że wizyta w ZOO ma się nijak do niesamowitego, afrykańskiego safari. Skorzystajcie z atrakcyjnej oferty przelotów do Republiki Południowej Afryki, gdzie będziecie mieli okazję obcować ze zwierzętami m.in. w Parku Narodowym Krugera!

Na wycieczkę do RPA wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy majem a listopadem – kilka dostępnych terminów znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. W podróż do Johannesburga wybierzecie się z lotnisk w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii KLM z wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udacie z bagażem podręcznym i przedmiotem osobistym.

Termin podróży: maj – listopad
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 297 PLN/2 osoby/noc

Pierwszą noc po przylocie do Johannesburga rekomenduję wam spędzić w 4* hotelu – Protea Hotel by Marriott O.R. Tambo Airport, a następnego dnia ruszcie na eksplorację tego niesamowitego kraju.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1214 PLN/14 dni

Zachęcam was do wypożyczenia samochodu po przylocie do RPA. Mając do swojej dyspozycji, wygodnie i łatwo dostaniecie się na safari do Parku Narodowego Krugera.

Przydatne informacje
 • O tanich lotach do RPA poinformował nas użytkownik h3rlitz, dziękujemy.
 • Przed podróżą do RPA wszyscy muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego w ciągu ostatnich 72h przed planowaną lotem.
 • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
 • Obywatele polscy podróżujący do RPA w celach turystycznych na okres nieprzekraczający 30 dni nie potrzebują wizy.
 • Do wypożyczenia samochodu nie jest wymagane międzynarodowe prawo jazdy, ale pamiętajcie, że w Republice Południowej Afryki obowiązuje ruch lewostronny!
 • Przed podróżą zajrzyjcie także do działu relacji z podróży z Afryki, może znajdziecie tam wskazówki, z których skorzystacie w trakcie wycieczki do RPA.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
 • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »