Fly4free.pl

Ameryka Południowa: loty do Paragwaju z Pragi za 1856 PLN. Także na wakacje

1856 PLN
paragwaj stolica
Foto: Iakov Filimonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na wakacyjną wycieczkę do jednego z państw leżących w Ameryce Południowej. Takie ceny do Paragwaju pojawiają się bardzo rzadko!

Rzadko mam okazję zaproponować ofertę biletów w dobrej cenie do Asuncion. Dlatego, jeśli planowaliście wyjazd do Ameryki Południowej, to nie ma co się zastanawiać. Niech Was nie przeraża dojazd do Pragi, tutaj podpowiadamy jak się tam tanio dostać. Po drodze czekają Was wygodne przesiadki w Paryżu i Sao Paulo, jedynie w Buenos Aires postój będzie trwał 8 godzin (w dzień). Jeśli chcecie możecie wyskoczyć na miasto, metro jedzie 40 minut do centrum. Najdłuższy odcinek lotu pokonacie z linią lotniczą Air France, która oferuje dobry komfort podróży.

Bagaż

W podróż możecie zabrać bezpłatnie tylko bagaż podręczny. Za rejestrowany będziecie musieli dodatkowo zapłacić (ok. 400 PLN).

4* Hotel Manduara leży zaledwie 200 metrów od Uruguayan Square i oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu. Do Waszej dyspozycji jest basen i centrum fitness. Wszystkie pokoje mają ogrzewanie, biurko i prywatną łazienkę.

Po Paragwaju najlepiej przemieszczać się autobusami rekomendowanych firm: Nuestra Senora de Asuncion, R.Y.S.A., La Encarnacena oraz Crucero del Norte. Ceny za bilet w zależności od kierunku wynoszą od 10000 PYG (ok. 6 PLN) do 90000 PYG (ok. 56 PLN). Na miejscu warto zobaczyć: Gran Chaco – skarb, wywalczony w wojnie z Boliwią, ruiny misyjnych redukcji jezuickich – Ruta Jesuitica i Trinitad, czy centrum kulturalne Villarrica. Jednak największa atrakcją, do której możemy się dostać ze stolicy są Wodospad Iguazú, cała droga zajmuje trochę czasu, jednak widoki wszystko Wam wynagrodzą.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »