Fly4free.pl

Zobaczcie AC Milan w akcji! Loty do Mediolanu z Katowic za 63 PLN + bilet na mecz od 92 PLN

63 PLN
Oferta wyprzedana
stadion San Siro
Foto: Paolo Bona / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mamy coś dla miłośników włoskiego calcio! Wybierzcie się do Mediolanu na mecz jednej z najlepszych drużyn na Półwyspie Apenińskim. Zobaczcie na własne oczy, jak AC Milan walczy o mistrzostwo kraju. Dodatkowo będziecie mieli okazję, by zwiedzić przepiękny Mediolan.

Do Włoch polecicie w dogodnym terminie obejmującym weekend: 2–5 kwietnia (sobota–wtorek). Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Katowicach, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W celu zakupu wejściówek na mecz udajcie się na oficjalną stronę internetową AC Milan. Bilety na mecz z Bolonią wkrótce będą dostępne online. Przed dokonaniem transakcji musicie założyć konto.

Termin podróży2–5 kwietnia (sobota–wtorek)
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Za loty w dwie strony zapłacicie tylko 63 PLN za osobę, przy 2 podróżnych. Natomiast ceny biletów na mecz AC Milan – Bolonia rozpoczynają się od 92 PLN.

Foto:
Foto:

Hotel 382 PLN/noc/2 osoby

W Mediolanie rekomenduję wam noclegi w apartamencie Isola View Renovated. Obiekt jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta oraz stadionu San Siro. Ponadto pokój jest klimatyzowany i posiada prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »