Fly4free.pl

Wybierzcie się do Danii! Weekendowe loty do Kopenhagi z Gdańska za 72 PLN

72 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Oleksiy Mark / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie city breaki? Tym razem udajcie się do miasta o zaszczytnym tytule najpiękniejszej skandynawskiej stolicy! W Kopenhadze spodziewajcie się rowerowego szaleństwa, przepięknej, kolorowej przystani i hipisowskiej dzielnicy, w której zaznacie prawdziwej wolności. Zainteresowani 😊?

Na wycieczkę do Kopenhagi wybierzecie się już w następnym miesiącu, w dogodnym terminie obejmującym weekend, np. 26 – 28 listopada (piątek – niedziela). Czeka was bezpośredni lot z Gdańska, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych kosztów polecicie z bagażem podręcznym, dlatego przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 278 PLN/2 osoby/noc

Szukacie budżetowego noclegu? Wybierzcie obiekt CABINN Metro. Hotel oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Do dyspozycji gości oddano m.in. całodobową recepcję oraz parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend na bogato? Czemu nie! Na swój pobyt w Kopenhadze wybierzcie 4* hotel Scandic Falkoner, który wyróżnia się świetną lokalizacją i stylowym wykończeniem wnętrz. Do waszej dyspozycji będą przestronne, komfortowe pokoje. Co więcej, w cenę zakwaterowania wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Kopenhaga nosi z dumą tytuł najciekawszej skandynawskiej stolicy. Co więcej, jest to także jedna z wytyczających trendy, najmodniejszych metropolii na świecie. I nie ma się co dziwić – miasto posiada niesamowity klimat i ciężko powrócić stąd bez uśmiechu na twarzy 😊.

Co robić w mieście? Koniecznie przespacerujcie się uroczą przystanią Nyhavn. Zobaczcie także Pałac Christiansborg, Park Tivoli oraz Galerię Narodową.

Lubicie wyluzowane, hipisowskie klimaty? Obowiązkowo wybierzcie się do dzielnicy Christiania, będącej tzw. „wolnym miastem” na mapie duńskiej stolicy. Miejsce robi wrażenie, ale trzeba przekonać się o tym na własnej skórze!

Foto: Tommy Larey / Shutterstock
Foto: kavalenkava / Shutterstock
kopenhaga
Foto: Marina J / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 29 maja Polska została zakwalifikowana do kategorii krajów żółtych. Do Danii w celach turystycznych mogą wjeżdżać osoby zaszczepione oraz ozdrowieńcy – nie podlegają oni także kwarantannie. Pozostałe osoby muszą przedstawić negatywny wynik testu (PCR lub antygenowego zrobionego na 48h przed podróżą). Po wylądowaniu czeka was również szybki test antygenowy jeszcze na lotnisku. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
  • Po powrocie do Polski czeka was obowiązkowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.
  • Dania bez restrykcji związanych z COVID-19!
  • Lotnisko w Kopenhadze jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum – dojedziecie tam pociągiem linii metra M2 za 36 DKK (ok. 21 PLN).
  • Więcej na temat atrakcji w Danii dowiecie się na naszym forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »