Fly4free.pl

Lato: loty do Kazachstanu (Ałmaty) z Warszawy za 990 PLN

990 PLN
Big Almaty Lake
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RAndrei / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wyszukałem dla Was bilety w dobrej cenie do Kazachstanu. W tym okresie będzie panowała przyjemna pogoda, sprzyjająca aktywnemu zwiedzaniu.

Do Kazachstanów polecicie liniami airBaltic z bagażem podręcznym. Po drodze czekają Was przesiadki (1 i 7h) w Rydze. Dłuższą z nich możecie wykorzystać na zwiedzanie miasta. Ałmaty to doskonały punkt startowy do okolicznych atrakcji, jak i tych nieco bardziej odległych (np. Jezioro Kaindy, Kanion Szaryński). Możecie także pomyśleć nad wizytą w sąsiadującym Kirgistanie. Do obydwu krajów nie potrzebujecie wizy.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 10 cm.

Pierwsze dni po przylocie do Ałmatów proponuję Wam spędzić w hotelu Relax. Jest on położony 8 minut spacerem od dworca autobusowego Sayakhat oraz 600 metrów od centrum handlowego Merey i targowiska Zelionyj Bazar. Oferuje on bezpłatne WiFi i łaźnię parową. Każdy pokój jest wyposażony w lodówkę, garderobę, telewizor i prywatną łazienkę.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »