Fly4free.pl

Tanie loty do Birmy i Kambodży z Berlina od 1573 PLN

1573 PLN
kambodza widok na miasto
Foto: Akarat Phasura / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla was bilety lotnicze w bardzo atrakcyjnych cenach do Rangunu i Phnom Penh. Birma i Kambodża to jedne z ciekawszych krajów całego kontynentu.

Do Azji wybierzecie się liniami lotniczymi China Southern i KLM. Dostępnych jest kilka terminów podróży w listopadzie i grudniu. Trwa wtedy sezon i pora sucha. Po drodze czekają was przesiadki (2-9h) w Amsterdamie i Chinach. Nie zniechęcajcie się wylotem z Berlina. Dzięki naszym wskazówki jak łatwo i tanio dojechać się do stolicy Niemiec, nie powinno to stanowić problemu.

Przykładowe terminy: 17-24 listopada, 9-22 grudnia.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - suma wymiarów 115 cm (dł. + szer. + gł.) (max. 5 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Kambodży możecie zatrzymać się w 4* hotelu Rose Emerald, który leży w centrum miasta. W prywatnej łazience znajduje się wanna lub prysznic, suszarka do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków. W cenę wliczone są śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Birmy

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina do Kambodży

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »