Fly4free.pl

Tanie loty do Iranu z Wrocławia za 478 PLN

478 PLN
Iran ozdobne wnętrzne
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: NICOLA MESSANA PHOTOS / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Iran to wciąż niezadeptany przez masową turystykę kawałek świata, do którego możecie teraz dostać się w bardzo dobrej cenie. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie swoją podróż na Bliski Wschód.

Uwaga: w Kijowie czeka Was zmiana lotniska z Kijów-Żulany (loty Wizz Air) na Kijów-Boryspol (loty Ukraine International Airlines), będziecie mieli jednak na nią wystarczająco czasu.

W najniższej cenie dostępne są trzy pierwsze bilety, za kolejne zapłacicie 10 PLN więcej. W celu uzyskania tytułowej ceny po kliknięciu w link wybierzcie Wizz Air spośród dostępnych opcji.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

Pierwszą noc po przylocie proponuję spędzić w okolicach lotniska. Hotel Ibis Tehran Imam Khomeini International Airport znajduje się w bliskim sąsiedztwie portu lotniczego, a każdy z gustownie urządzonych pokoi posiada na swoim wyposażeniu klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W cenę wliczone jest śniadanie.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »