Fly4free.pl

Ucieczka przed zimą na Kubę: loty do Hawany z Berlina od 1888 PLN

1888 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To będzie niezapomniany wyjazd! Karaibski klimat, rum, zabytkowe samochody i świetna pogoda – wszystko to znajdziecie na wspaniałej Kubie. Dostępnych jest kilka terminów poniżej 2000 PLN w lutym i marcu.

Do Hawany polecicie zimą, na przykład w dniach 10–17 marca, więc uciekniecie przed chłodem i wilgocią w Polsce. Czekają was loty z międzynarodowego portu lotniczego Berlin-Brandenburg, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France. Po drodze spodziewajcie się przesiadek w Paryżu na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a.

Powyższa data wam nie odpowiada? Nic straconego! Możecie skorzystać z innych terminów w atrakcyjnych cenach: 1–9 lutego, 1–10 lutego i 9–23 marca.

Termin podróży: luty i marzec
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny

Co warto zobaczyć na Kubie?

Jesteście fanami klasycznych samochodów? Hawana to prawdziwy raj dla miłośników amerykańskiej motoryzacji! Możecie skorzystać z oferty Vintage Classic Car Tour i przejechać się wyjątkowym autem. Koszt takiej przyjemności to około 215 PLN, a w trakcie przejażdżki zobaczycie promenadę Malecon, Plac Rewolucji, Hotel Nacional De Cuba oraz El Capitolio.

Poza tym powinniście odwiedzić zamek de la Real Fuerza i fort Morro. Na uwagę zasługuje również Katedra Niepokalanego Poczęcia oraz Plaza de la Catedral. Polecam przespacerować się Habana Vieja, czyli dzielnicą, w której będziecie mogli podziwiać piękną zabudowę starej części Hawany. W mieście znajdziecie także muzeum Ernesta Hemingwaya.

Chcecie nieco odpocząć? W takim razie wybierzcie się do Varadero, gdzie zrelaksujecie się na pięknych, karaibskich plażach! Dostaniecie się tam autobusem VIAZUL. Bilet w jedną stronę kosztuje 10 USD za osobę.

Foto: vvital / Shutterstock
Hawana ulica
Foto: Delpixel / Shutterstock
auto na Kubie
Foto: Lena Wurm / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 15 listopada zaszczepieni podróżni są zwolnieni z obowiązku robienia testów na koronawirusa. Pozostali wciąż muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR. Zasady nie dotyczą również dzieci do 12 roku życia.
  • Aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »