Fly4free.pl

Loty do Chile (Santiago) z Berlina od 2294 PLN

2294 PLN
Chile widok gór
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olga Danylenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyszukałem dla Was bilety w dobrej cenie do jednego z najpiękniejszych krajów w Ameryce Południowej. Możecie tam spędzić także Święta Bożego Narodzenia!

Do stolicy Chile polecicie liniami British Airways z krótkimi przesiadkami (1-3h) w Londynie. Sprawdźcie nasze porady jak tanio dojechać do Berlina oraz jak umiejętnie spakować się jedynie w bagaż podręczny. Listopad i grudzień jest dobrą porą na podróż do Santiago, pogoda jest już ładna, temperatury wysokie, a ceny nadal niskie jak poza sezonem, nie ma tłumów turystów. Wybierając się tam na dłużej warto zobaczyć cały kraj: lodowce, pustynie, góry i morze. Pamiętajcie o dużych odległościach między atrakcjami, Chile to najdłuższe państwo na świecie.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 23 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej British Airways.

VIP Apartments Chile oferuje odkryty basen i centrum fitness. Będziecie mogli bezpłatnie korzystać z WiFi. Stacja metra Santa Ana znajduje się dwie przecznice dalej. Apartament obejmuje część wypoczynkową, łazienkę, telewizję kablową oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Można z nich podziwiać widoki na góry i miasto.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Przepraszam, ale przeczytałem tekst i nie widzę , gdzie jest 'dobra cena'.
Apocalipse, 20 marca 2019, 13:40 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »