Fly4free.pl

USA first minute: loty do Chicago z Warszawy za 1281 PLN. Także na majówkę!

1281 PLN
Foto: JaySi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czasami warto zaplanować swoją kolejną podróż z nieco większym wyprzedzeniem. Szczególnie gdy przeloty dostępne są w atrakcyjnej cenie oraz terminie, a tak właśnie jest w tej ofercie. Skorzystajcie z okazji i w przyszłym roku udajcie się do Wietrznego Miasta, m.in. w terminie długiego weekendu majowego.

Do Stanów Zjednoczonych wybrać się będziecie mogli w terminach pomiędzy marcem a majem przyszłego roku – także w czasie trwania długie weekendu majowego (popularna majówka). Kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej w tekście. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina.

Do Chicago i z powrotem polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec – maj 2023 r.
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel 987 PLN/2 osoby/noc

W Chicago proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Home2 Suites by Hilton. Wszystkie apartamenty składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. W cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz dobrze wyposażonego centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »