Fly4free.pl

Tanio na Półwysep Jukatan! Loty do Cancun z Berlina za 1570 PLN

1570 PLN
Oferta wyprzedana
plaża w Cancun
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Mam dla was świetną ofertę przelotów na karaibskie wybrzeże Meksyku. Nieco ponad 1500 PLN to dawno nie spotykana cena i zarazem doskonały moment, by zaplanować tam podróż.

W podróż udacie się z Berlina w terminie 12(13)-23 lutego. Polecicie samolotami linii Iberia oraz InterJet z krótkimi (1-2 h) przesiadkami w Madrycie i Mexico City. Będziecie mogli ze sobą zabrać bagaż podręczny i rejestrowany.

Pierwszy kwartał roku to idealny okres do podróży. Sezon trwać będzie w najlepsze, temperatury będą wysokie, a opady praktycznie nie występują.

Inne terminy podróży: 6-23 lutego, 9-23 lutego, 6-15 marca, 20-30 marca

W Meksyku proponuję wam noclegi w Playa del Carmen w Kika Studios. To popularna miejscowość leżąca 60 km od Cancun. Słynie m.in. z pięknych plaż. Sprawdź jak dojechać z lotniska do Playa del Carmen.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »