Fly4free.pl

Tanie loty do Bośni i Hercegowiny: Tuzla z Berlina za 86 PLN

86 PLN
flaga bośni
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Samet Guler / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bośnia i Hercegowina to wciąż nieodkryty zakątek świata, skrywa on wiele wspaniałych atrakcji. Na Bałkany ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów polecicie za jedyne 86 PLN.

Wszystkie terminy:

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Tuzli proponuję Wam zakwaterowanie w obiekcie Rooms & Apartment GH Pasha, który położony jest w odległości 2,2 km od słonych jezior Pannonica. Oferuje on zakwaterowanie z bezpłatnym dostępem do rowerów. Do dyspozycji gości jest sprzęt do grillowania i ogród. W pokoju można korzystać z WiFi.

Wynajęcie samochodu pozwoli Wam zobaczyć więcej niż samo miasto. Skorzystajcie również z oferty jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »