Fly4free.pl

Last minute: tanie loty do Antalyi z bagażem rejestrowanym za 300 PLN! Wylot z Gdańska (powrót do Bydgoszczy)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
300 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tatiana-Popova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj ze świetnej ceny czarterowych przelotów w Rainbow i wybierz się na Riwierę Turecką. Już jutro możesz cieszyć się słoneczną pogodą i malowniczymi widokami nad Morzem Śródziemnym. Decydując się na podróż z wylotem z Gdańska i powrotem do Bydgoszczy, za bilety zapłacisz tylko 300 PLN!

Do Antalyi udasz się z lotniska w Gdańsku 27 maja. Lot powrotny do Polski (do Bydgoszczy) zaplanowany został na 4 czerwca lub 7 czerwca. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Corendon Airlines. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku), bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz jedną sztukę przedmiotu osobistego (mały plecak lub damską torebkę).

Z Bydgoszczy do Gdańska najłatwiej dostaniesz się pociągiem lub autobusem.

Termin podróży: maj/czerwiec
Linia lotnicza: Corendon Airlines
Bagaż: rejestrowany i podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 69 PLN/noc/2 osoby

Szukasz budżetowej opcji? W takim razie zatrzymaj się w 3* hotelu Melissa Garden. Obiekt mieści się w pobliżu plaży i oferuje swoim gościom basen zewnętrzny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz zakwaterowanie z wyższej półki? 5* hotel Fun&Sun Smart Hane z pewnością spełni twoje oczekiwania. Na miejscu znajdziesz prywatną plażę, strefę spa i basen.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 375 PLN/osoba

W trakcie wyjazdu na własną rękę warto także wybrać się na „małe” zwiedzanie. Proponuję ci wycieczkę do Pamukkale, w trakcie której zobaczysz także Hierapolis oraz jezioro Salda.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »