Fly4free.pl

Lotnisko w Radomiu traci kolejną trasę! I to w szczycie sezonu wakacyjnego

Foto: PPL
Z oferty biura podróży Itaka zniknęła oferta wycieczek do egipskiego Marsa Alam z wylotem z Radomia. Loty na tej trasie miały być realizowane od połowy czerwca do połowy września – wynika z informacji Fly4free.pl.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-04-12T23:57:00.645Z przez Wakacje.pl

Teraz przyszła pora na połączenie wakacyjne – to loty Itaki do Marsa Alam, które według pierwotnych informacji miały być realizowane od 15 czerwca do 14 września. Obecnie na stronie Itaki próżno szukać jakichkolwiek wycieczek we wskazanych terminach, a informację o braku lotów z Radomia do Egiptu udało nam się też potwierdzić na infolinii biura podróży.

To oznacza, że w wakacyjnej ofercie Itaki z wylotem z Radomia są w tej chwili tylko wycieczki z wylotem do Antalyi i Tirany. Oprócz tego w sezonie wakacyjnym wystartują też połączenia LOT do Prewezy, Podgoricy i Ochrydy. Do tego dochodzą jeszcze 2 trasy: połączenie LOT do Rzymu oraz Wizz Aira do Larnaki. Jak pisaliśmy na naszych łamach, w okresie od 10 marca do początku czerwca będą to jedyne połączenia z radomskiego lotniska. Oznacza to, że lotnisko w Radomiu w tym okresie przez 4 dni w tygodniu będzie stało puste.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Na tej samej zasadzie mogli wybudować jeszcze lotnisko w Kaliszu , Wałbrzychu lub np Kołobrzegu a potem dziwić się że to nie ma chętnych na loty. Pisiory zarobiły swoje a teraz miasto płaci za utrzymanie lotniska które tylko straty będzie generowało … miś 
michalzpoznania, 27 lutego 2024, 8:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »