Fly4free.pl

LOT przedłuża zawieszenie swojej najbardziej hitowej trasy. Rejsy wrócą prawie 4 tygodnie później niż planowano

Foto: Karol Ciesluk / Shutterstock
Rejsy z Warszawy do Los Angeles miały wrócić 1 kwietnia, ale wygląda na to, że LOT przedłużył ich zawieszenie o kilka tygodni. Mamy sygnały od części pasażerów, że LOT informuje ich o zawieszeniu lotów na kwiecień, a z systemu rezerwacyjnego wynika, że narodowy przewoźnik wznowi bezpośrednie loty do Kalifornii dopiero od 24 kwietnia.

Trasa do Los Angeles jest najdłuższym połączeniem LOT do Stanów Zjednoczonych i cieszy się dużym powodzeniem, choć to już drugi rok z rzędu, gdy narodowy przewoźnik robi sobie zimową przerwę od rejsów do Kalifornii. W tym roku przerwa narodowego przewoźnika miała wynieść równo 2 miesiące – połączenie zniknęło z siatki połączeń 1 lutego i miało do niej wrócić 1 kwietnia.

Z systemu rezerwacyjnego wynika bowiem, że połączenie zostanie wznowione dopiero 24 kwietnia, a jak czytamy na forach internetowych, część podróżnych została już poinformowana o zawieszeniu lotów na tej trasie. Loty do Los Angeles mają być realizowane z Warszawy 5 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele.

Foto: LOT

Jakie są przyczyny przedłużenia zawieszenia lotów do Los Angeles? Wysłaliśmy pytania do biura prasowego LOT i czekamy na odpowiedź.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Trasa do Los Angeles jest najdłuższym połączeniem LOT do Stanów Zjednoczonych,                  ".... która cieszy się dużym połączeniem .... ", choć to już drugi rok z rzędu, gdy LOT robi sobie zimową przerwę od rejsów do Kalifornii----FRAGMENT wzięty w cudzysłów do poprawki np. dużym zainteresowaniem, dużym powodzeniem ...
Krzysztof “Grucha” D, 24 lutego 2024, 16:09 | odpowiedz
Gdyby cieszyła się powodzeniem to by latali cały rok. 
Tomasz Klimek, 25 lutego 2024, 16:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »