Fly4free.pl

Londyn na weekend za 226 PLN (loty z Gdańska + noclegi)

226 PLN
Autobusy w Londynie
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Weekend w Londynie w super cenie. W ramach przygotowanej przeze mnie propozycji dodatkowo nie będziecie musieli wykorzystywać ani dnia urlopu!

Na krótki city break, na zakupy, do muzeum lub po prostu w odwiedziny do znajomych – każdy powód jest dobry, by wybrać się do Londynu. Na wycieczkę polecicie w dogodnym, weekendowym terminie (piątek wieczór – niedziela wieczór). Za przeloty zapłacicie 158 PLN/2 osoby, a za 2 noclegi 295 PLN/2 osoby.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

EasyHotel Croydon leży minut jazdy pociągiem od lotniska Gatwick i centrum Londynu. Jest to z pewnością obiekt dla niewymagających podróżnych, którego niezaprzeczalną zaletą jest jednak jego niska cena. Na miejscu czekają na was prosto urządzone, klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką. W celu uzyskania najniższej ceny wybierzcie pośrednika Hotels.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Być może tajemnicą niskiej ceny hotelu jest jego położenie. Croydon samo w sobie ma złą sławę, jeśli chodzi o przestępczość, ale region Fairfield, gdzie leży hotel, to wybitnie przoduje w statystykach przestępczości.
Draakhan, 2 lipca 2019, 22:38 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »