Wybierzcie się na musical do Londynu! Weekendowe loty z Gdańska + bilet wstępu na „Króla Lwa” za 207 PLN

Weekendowy wypad, którego długo nie zapomnicie! Skorzystajcie z bardzo tanich biletów do Londynu, a na miejscu zobaczcie światowej klasy musical – w cenie niewiele wyższej od niedzielnego wyjścia do kina!
W podróż do Londynu wybierzecie się z gdańskiego lotniska w terminie 27 – 29 marca. Dzięki dogodnym godzinom lotów (wylot o 18:30, powrót do kraju w poniedziałek o 00:25) będziecie mieli szansę maksymalnie wykorzystać czas na miejscu, a przy odrobinie „gimnastyki” w piątek – być może nawet wybrać się tam bez brania urlopu.
Sami zdecydujcie, którego dnia udacie się na przedstawienie do Lyceum Theatre – do wyboru macie dwa spektakle w sobotę oraz jeden w niedzielę.
Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny
Za weekendowe loty oraz bilet wstępu na musical zapłacicie 207 PLN/osoba.
Hotel182 PLN/noc
Jeżeli szukacie dla siebie budżetowej opcji zakwaterowania, proponuję zatrzymać się w hotelu znanej sieci Ibis Budget. Proste, funkcjonalnie urządzone pokoje dobrze sprawdzą się w przypadku krótkiego wyjazdu.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluZarezerwuj bilety na musical:
Na koniec czas na zakup wejściówek na przedstawienie – w końcu właśnie po to się tam wybieracie, prawda? Najtańsze bilety zaczynają się od 20 GBP (około 102 PLN), a zakupu dokonać możecie na przykład poprzez oficjalną stronę Disney Store.
Co zobaczyć w trakcie weekendu?
Londyn to jedno z największych miast na świecie, które oferuje niemal niezliczone atrakcje, rozrywkę oraz imprezy. Świetnym przykładem będzie proponowany przeze mnie musical „Król Lew” w Lyceum Theatre. Zachwyćcie się wspaniałą muzyką napisaną przez Eltona Johna i przekonajcie się sami, dlaczego spektakl nie schodzi ze światowych scen od 1997 roku.
Mając do dyspozycji cały weekend, warto również trochę pozwiedzać. Zobaczcie najsłynniejsze atrakcje – wizytówki miasta: Big Bena, London Eye, Pałac Westminsterski czy Hyde Park. Dopełnieniem udanego wyjazdu będzie wizyta w tradycyjnym miejscowym pubie oraz spróbowanie fish&chips – na przykład w Fishers Restaurant & Takeaway.



Z lotniska do centrum najtaniej dostaniecie się z easyBus. Ceny biletów zaczynają się od 2 GBP.
W Londynie dostępnych jest mnóstwo darmowych atrakcji. Tutaj podpowiadamy nasze propozycje.
Wielu uważa, że to właśnie w angielskiej stolicy znajdziecie najlepsze puby. Nasi forumowicze zdradzają, gdzie ich zdaniem warto wybrać się na piwo.
Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut, by przy dokonywaniu płatności w funtach brytyjskich nie tracić na dodatkowych przewalutowaniach.
Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?