Fly4free.pl

Portugalia bez testu! Lizbona, Porto i Faro z trzech polskich miast od 185 PLN

od 185 PLN
Foto: anyaivanova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
3 lutego portugalski rząd ogłosił, że zaszczepieni turyści będą mogli wjechać do Portugalii bez konieczności wykonywania testu! To idealny moment, by wybrać się na wycieczkę do tego przepięknego państwa. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do Lizbony, Porto i Faro.

Do Portugalii polecicie z Wrocławia, Warszawy lub Krakowa. W zależności od waszego wyboru odwiedzicie: Lizbonę, Porto lub Faro. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec–kwiecień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 228 PLN/noc/2 osoby

W Faro rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Best Western Dom Bernardo. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w duże łóżko, TV i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie polecam wam pobyt w 4* hotelu 3K Europa. Na miejscu znajdziecie bar, centrum biznesowe i klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami. Ponadto obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: S-F-Shutterstock
algarve
Foto: evrymmnt-Shutterstock
porto
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
A co z transferami?
Hubert Bartkowiak, 4 lutego 2022, 16:32 | odpowiedz
Tak jak w artykule - cena dotyczy samych lotów. Poza tym w tekście jest link do naszego forum, gdzie można znaleźć mnóstwo przydatnych informacji dot. podróżowania po Portugalii :)
Szymon Kuś, 6 lutego 2022, 8:32 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »