Fly4free.pl

Listopadowy tydzień na Langkawi za 2847 PLN. Qatar Airways z Warszawy i 3* hotel blisko plaży

2847 PLN
langkawi plaża
Foto: Alan Tan Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Udajcie się pod koniec roku do Malezji i odpocznijcie na piaszczystych plażach Langkawi (Cenang, Tengah). Na wyspie musicie wybrać się na spacer „w chmurach” po Sky Bridge oraz pod ogromny pomnik Dataran Lang, gdzie zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na Langkawi udacie się na początku listopada z warszawskiego lotniska Chopina. Polecicie samolotami 5* linii lotniczych Qatar Airways. Podróż katarskim przewoźnikiem będzie przyjemnością samą w sobie: bogaty system rozrywki pokładowej, urozmaicone posiłki i napoje oraz obsługa na świetnym poziomie – to wszystko czeka na was „w powietrzu”. Lecąc w obie strony, będziecie musieli zmienić samolot na lotnisku w Dosze. Przesiadki są gwarantowane przez przewoźnika, a w razie opóźnień otrzymacie bezpłatnie nowy bilet.

Na miejscu polecam wam przetestowany przeze mnie 3* hotelu favehotel Cenang Beach, który posiada odkryty basen i taras słoneczny. W odległości 700 metrów od hotelu znajduje się plaża Cenang

Termin podróży: 6 – 15 listopada
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny, rejestrowany oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Tygodniowa podróż do Malezji to koszt 2847 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1338 PLN/2 osoby/pobyt

Na Langkawi polecam wam noclegi w 3* hotelu favehotel Cenang Beach, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Za pobyt dwóch osób od 7 do 14 listopada zapłacicie 293 EUR (ok. 1338 PLN). W celu skorzystania z najtańszej oferty wybierzcie serwis agoda.com

langkawi spanie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić na Langkawi?

Langkawi to niewielka wyspa, dlatego nawet tygodniowy wypoczynek wystarczy, by zobaczyć jej najciekawsze zakątki. Czego nie możecie ominąć? Największymi atrakcjami są niewątpliwie Sky Bridge i Sky Cab – będziecie mogli stamtąd podziwiać wspaniałą panoramę okolicy. Nastawiacie się głównie na plażowanie? Odwiedźcie koniecznie Black Sand Beach, Skull Sand Beach oraz wspomnianą na wstępie Pantai Cenang.

Tomato Nasi Kandar, Rasa, Mamak – to tylko część polecanych przez naszych czytelników restauracji, wszystkie rekomedowane miejsca znajdziecie pod tym linkiem. Oprócz dobrego jedzenia, na wyspie znajdziecie kilka sklepów duty free, w których zrobicie zakupy.

Langkawi słynny wiszący most
Foto: Choupi33 / Shutterstock
Langkawi kolejka
langkawi plaża
Foto: Vladimir Zhoga / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Malezji nie potrzebujecie wizy!

  • Więcej dostępnych terminów z lotami znajdziecie tutaj.

  • Do Malezji zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut, aby nie tracić na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »