Fly4free.pl

Linią TAP Portugal do Nowego Jorku z Warszawy za 1524 PLN (+ zwiedzanie Lizbony)

1524 PLN
Statua Wolności
Foto: Delpixel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wyszukałem dla was ciekawą ofertę biletów za przeloty za Wielką Wodę. Po drodze będziecie mogli również zwiedzić Lizbonę w której czekają was przesiadki.

Do USA polecicie liniami TAP Portugal z przesiadkami trwającymi ok. 8 godzin w Lizbonie. To pozwoli wam na dwukrotne zrobienie sobie przerwy w podróży i zwiedzenie najciekawszych punktów miasta. Do centrum Lizbony dojedziecie w szybki sposób metrem. Zajmie wam to ok. 15 minut, a za bilet w jedną stronę zapłacicie 1,5 EUR (ok. 6 PLN). Wszystkie dostępne terminy podróży znajdziecie w kalendarzu. Pamiętajcie, że w tym przypadku cena biletu zawiera tylko możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego. Skorzystajcie z naszego poradnika, by dobrze go spakować.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Obiekt Feather Factory zlokalizowany jest w dzielnicy Long Island City. Centrum Nowego Jorku oddalone jest od niego o ok. 4 km. Spacer do stacji metra, z której będziecie mogli tam dostać zajmuje 10 minut. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych. W każdym z nich znajdziecie łazienkę z wanną lub prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »