Fly4free.pl

Wakacyjna wycieczka do Lille za 451 PLN. Loty z Krakowa + hotel

451 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alexis Mette / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozpocznijcie tegoroczne szkolne wakacje mocnym akcentem i wybierzcie się na okołoweekendową wycieczkę do pięknego Lille. Na miejscu czeka mnóstwo zabytków, świetna atmosfera oraz wiele specjałów francuskiej kuchni.

W podróż do Francji udacie się w terminie 25 – 28 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Lille, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w Eklo Hotels Lille. Będzie to dobra baza wypadowa do odkrywania uroków miasta. Na miejscu będziecie mogli odwiedzić również restaurację, bar oraz działającą na terenie obiektu bibliotekę.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 451 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 239 PLN/2 osoby

Kraków – Lille – Kraków >>

Hotel 663PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w Eklo Hotels Lille wyposażono w duże, wygodne łóżka, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 700 PLN/pobyt

Chcecie wybrać się również za miasto? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej będzie zadbać o to tuż po wylądowaniu w Lille.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »