Fly4free.pl

Lille na okołoweekendowy city break za 407 PLN. Loty z Krakowa + hotel

407 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dziorek Rafal / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tym razem przygotowałem dla was propozycję wycieczki do francuskiej części Flandrii. W Lille znajdziecie wiele klimatycznych uliczek, wspaniałą architekturę oraz zabytki. Na deser będziecie mogli wybrać się nawet do… pobliskiej Brugii.

Do Francji udacie się już niedługo, bo na początku kwietnia – w terminie 2-5.04. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa do Lille, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w Eklo Hotels Lille. Będzie to dobra baza wypadowa do odkrywania uroków miasta. Na miejscu będziecie mogli odwiedzić również restaurację, bar oraz działającą na terenie obiektu bibliotekę.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 407 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 136 PLN/2 osoby

Kraków – Lille – Kraków >>

Hotel 678 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w Eklo Hotels Lille wyposażono w duże, wygodne łóżka, telewizor LCD, prywatną łazienkę oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 508 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić więcej niż samo miasto? Dobrym pomysłem będzie wypożyczenie samochodu – najlepiej zająć się tym tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »