Fly4free.pl

Mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów: Atletico Madryt – Bayer Leverkusen z Warszawy od 603 PLN (lot+hotel+bilet na mecz)

Oferta nieaktualna
Rewelacyjna oferta wyjazdu do Madrytu na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. Za przelot z Warszawy do Madrytu, 2 noclegi w centrum miasta oraz bilet na mecz Atletico Madrytu - Bayer Leverkusen zapłacicie 603 PLN za osobę.

Bilety na lot z Warszawy do Madrytu i z powrotem zarezerwujecie na stronie linii lotniczej Norwegian.com. Podróżujemy tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nie przekraczającej 10 kg.

Nocleg w Madrycie znaleźliśmy korzystając z multiwyszukiwarki dostępnej na Szukaj.Hotel4Free.pl. Jeżeli nasza propozycja nie przypadła Wam do gustu to klikając w ten link, znajdziecie i zarezerwujecie hotel, który spełni Wasze oczekiwania.

Bilety na spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów zarezerwujecie na oficjalnej stronie klubu z Madrytu.

Przydatne linki:

WARSZAWA – MADRYT – WARSZAWA ZA 355 PLN ZA OSOBĘ

WAWMADWAW

W terminie 17 – 19 marca proponujemy Wam nocleg w HostalOliverMadrid za 223 PLN za dwie osoby. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta nieopodal placu Puerta del Sol. Dobre opinie o hostalu sprawdzicie w serwisie podróżniczym TripAdvisor.

HostalOliverMadrid

Bilety na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico Madryt a Bayerem Leverkusen zarezerwujecie na oficjalnej stronie klubu. Ceny najtańszych zaczynają się od 32 EUR (bilet+opłata za rezerwację) (ok. 136 PLN) za osobę, na sektory Fondo Norte oraz Fondo Sur. Estadio Vicente Calderón. Sprawdź plan stadionu >>

lmatletico
mecz

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ile kosztował wariant z wylotem z KRK, którego już w tym artykule nie ma (wczoraj był)?
xyzw, 11 stycznia 2015, 19:28 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »