Fly4free.pl

Liga Mistrzów. Atletico Madryt – Olympiakos Pireus od 494 PLN (lot+nocleg+bilet na mecz)

Czy aktualny mistrz Hiszpanii, po zmianach kadrowych, ze swoim energicznym trenerem, Diego Simeone, ponownie zawojuje ligę hiszpańską? Czy drużyna Los Rojiblancos ponownie okaże się niespodzianką Ligi Mistrzów? Tego nie możemy zagwarantować, ale możemy Was zapewnić że na długo w pamięci pozostaną Wam wrażenia po meczu Atletico Madryt - Olympiakos Pierus, na który Was zaprosić.

Cena najtańszego pakietu za przelot w dwie strony z Krakowa do stolicy Hiszpanii, 2 noclegi w Apartments Arenal Madrid oddalonego zaledwie 400 metrów od głównego placu miasta (Puerta del Sol) oraz bilet wstępu na mecz to koszt 494 PLN/os. Za podróż w dwie strony z podwarszawskiego Modlina, 4 noclegi w tym samym obiekcie i bilet wstępu na mecz przyjdzie Wam zapłacić 570 PLN/os.

Proponowane przez nas obiekt noclegowy posiada bardzo dobre opinie w serwisie TripAdivsor. W przypadku gdy proponowane przez nas miejsce noclegowe nie spełnia waszych oczekiwań, korzystając z mutltiwyszukiwarki dostępnej na Hotel4Free.pl zarezerwujecie taki jaki będzie Wam odpowiadać.

Przydatne linki:

Przelot z Polski do Madrytu i z powrotem zarezerwujecie na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Wejściówki na mecz można już kupować na oficjalnej stronie klubu. Ceny tych najtańszych zaczynają się od 25 EUR (+-105 PLN) na sektory Fondo Norte oraz Fondo Sur. Estadio Vicente Calderón. Sprawdź plan stadionu >>

KRAKÓW – MADRYT – KRAKÓW + NOCLEG + BILET NA MECZ ZA 494 PLN

WARSZAWA – MADRYT – WARSZAWA + NOCLEG + BILET NA MECZ ZA 570 PLN

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »