Liban Harissa Church

Cypr i Liban podczas jednej podróży z Warszawy za 363 PLN (453 PLN bez WDC)

363 PLN Bejrut i Larnaka z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Przygotowałem dla Was propozycję odwiedzenia dwóch krajów położonych nad Morzem Śródziemnym, w tym Libanu – ciągle nieodkrytego przez masową turystykę, posiadającego zróżnicowane krajobrazy, a także wiele cennych zabytków.

Wizz Air | Warszawa – Larnaka | 44 PLN | 17 grudnia
Cobalt | Larnaka – Bejrut | 275 PLN | 19 grudnia
Cobalt | Bejrut – Larnaka | 24 grudnia
Wizz Air | Larnaka – Warszawa | 44 PLN | 24 grudnia

Całą podróż odbędziecie tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg. Najtańsze bilety zakupią członkowie Wizz Discount Club.

W Bejrucie proponuję Wam zakwaterowanie w Bella Riva Suites Hotel. Obiekt położony jest 200 metrów od Morza Śródziemnego i nadmorskiej promenady. Na gości czekają przestronne pokoje z balkonem oraz bezpłatny dostęp do internetu. W każdym z nich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar, sejf i prywatna łazienka.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 26.07.2026 przez Wakacje.pl
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
7 dni na Cyprze w Ajia Napie 🌊🇨🇾 Apartamenty 300 m od plaży za 2685 PLN
Cypr z Katowic 2685 PLN

7 dni na Cyprze w Ajia Napie 🌊🇨🇾 Apartamenty 300 m od plaży za 2685 PLN

Cypr bez tłumów 🌊☀️ 7 dni w 4* hotelu z wyżywieniem za 2152 PLN
Cypr z 8 miast 2152 PLN

Cypr bez tłumów 🌊☀️ 7 dni w 4* hotelu z wyżywieniem za 2152 PLN

Słodkie wspomnienia z Cypru 🌊☀️ 7 dni z wyżywieniem w hotelu za 2716 PLN
Cypr z 7 miast 2716 PLN

Słodkie wspomnienia z Cypru 🌊☀️ 7 dni z wyżywieniem w hotelu za 2716 PLN

Cypr w wersji all inclusive 🌊☀️ Tydzień w Ajia Napie za 2638 PLN
Cypr z Krakowa 2638 PLN

Cypr w wersji all inclusive 🌊☀️ Tydzień w Ajia Napie za 2638 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?