Fly4free.pl

Leć zobaczyć fajerwerki w Norwegii – Sylwester w Sandefjord z Katowic za 81 PLN!

81 PLN
Sandefjord nocą
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fotografcic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pomysł na nietypowego Sylwestra i lotnicze zakończenie 2019 roku? Spędźcie go na świeżym powietrzu w Norwegii, podziwiając sztuczne ognie i panoramę Oslofjordu. Bilety do Norwegii kupicie w cenie dobrego wina musującego.

Zakończcie ten rok z przytupem. Przygotowałem dla Was szaloną wycieczkę, która obejmuje Sylwestra i Nowy Rok. Całość wyjazdu zamknie się w nieco ponad 24-godzinnym okresie, podczas którego pożegnacie stary rok – i przywitacie nowy, 2020 – w Norwegii.

Jak wygląda plan? Podróż rozpoczniecie w ostatni dzień roku, w Katowicach – wylądujecie o godzinie 17:20 w Oslo-Sandefjord, natomiast lot powrotny (następnego dnia) jest o 14:20. Lotnisko Oslo Torp znajduje się tylko kilka kilometrów od miasta. Z samego portu lotniczego odjeżdża autobus (bezpłatny) na dworzec kolejowy. Autobus dopasowany jest do przylotów i odlotów samolotu oraz przyjazdów pociągu na stację Torp. Bilet na pociąg kosztuje około 40 NOK (16 PLN), a podróż trwa zaledwie 5 minut.

Termin podróży: 31 grudnia-1 stycznia
Linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air
Bagaż: podręczny

Na lot powrotny zostały ostatnie 3 bilety. Za kolejne zapłacicie jedynie 12 PLN więcej.

Hotelod 437 PLN/noc

Jeżeli będziecie potrzebowali noclegu to proponuję pobyt w Hotel Scandic Park Sand.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas w Sandefjord?

To wyjazd z kategorii tych szalonych, więc główną inspiracją powinna być… zabawa. W centrum Sandefjord warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, aby godnie przywitać Nowy Rok. Sztuczne ognie? Trąbki? Fantazyjny strój? Ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Jeżeli chcecie podziwiać panoramę tego miasta z góry, składając sobie życzenia noworoczne z Oslofjord w tle, warto wspiąć się na pobliskie wzgórza, które otaczają Sandefjord.

Sandefjord
Foto: fotografcic / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Lecąc dwiema liniami lotniczymi: Wizz Air i Ryanair, musicie dokonać dwóch osobnych rezerwacji biletu. Wtedy maksymalny rozmiar bagażu podręcznego to 40 x 30 x 20 cm.

  • Przeczytajcie, jakie wrażenia po powrocie z Sandefjordu ma jeden z naszych czytelników.

  • W trakcie pobytu warto płacić wielowalutową kartą Revolut, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd.W akapicie "Przydatne informacje" napisaliście:Lecąc dwiema liniami lotniczymi: Wizz Air i Ryanair, musicie dokonać dwóch osobnych rezerwacji biletu. Wtedy maksymalny rozmiar bagażu podręcznego to 40 x 30 x 20 cm.To nieprawda: w Ryanair to 40 x 25 x 20
Zbigniew Ślęzak, 8 listopada 2019, 21:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »