Fly4free.pl

Lato w Polsce: zbiór ciekawych noclegów na Podlasiu od 160 PLN/pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emiddelkoop / yayimages.com
od
160 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
09.09.2022 - 23.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i udajcie się na wycieczkę na Podlasie, gdzie będziecie mili okazję zatrzymać się w pięknych okolicznościach przyrody. Pobyt nad brzegiem rzeki (Biebrza, Narew), nieopodal jeziora (Wigry, Necko, Pietry) lub w spokojnej wiejskiej scenerii z dala od zasięgu sieci GSM! Co wybieracie?

Na Podlasie wybrać się będziecie mogli w trakcie trwania kalendarzowego lata – do 23 września włącznie. Dostępnych jest sporo terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Ceny pobytów dla dwóch osób zaczynają się od 160 PLN/doba.

Hotel od 160 PLN/2 osoby/noc

Kwatera na Bagnach znajduje się w miejscowości Osowiec. W okolicy obiektu mieszczą się liczne szlaki trekkingowe oraz trasy rowerowe. Na miejscu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W spokojnej okolicy Augustowa mam dla was ofertę pobytu w dobrze brzmiących apartamentach w Puszczy. Obiekt ten znajduje się w bliskim sąsiedztwie plaży miejskiej oraz jeziora Necko. Każdy z apartamentów wyposażony został w aneks kuchenny oraz telewizor LCD.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Zamczysk, jak sama nazwa wskazuje, mieści się we wsi Zamczysko. Na miejscu odpoczniecie od codziennych obowiązków (brak sieci WiFi), ale za to będziecie mogli nauczyć się gotować na piecu kaflowym!

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Decydując się na zakwaterowanie we Wrotach Biebrzy, największy park narodowy w kraju (Biebrzański Park Narodowy) będziecie mieli na wyciągnięcie ręki. Obiekt mieści się we wsi Wroceń i leży tuż nad rzeką Biebrza.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W pobliżu południowej granicy woj. podlaskiego rekomenduję wam zakwaterowanie w znakomitym obiekcie, jakim jest Folwark Księżnej Anny. Znajduje się on w odległości nieco ponad 3 km od centrum Siemiatycz oraz 10 km od Świętej Góry Grabarka. Dla wszystkich gości przygotowano na miejscu bezpłatne miejsce parkingowe.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Nieopodal jezior Pietry oraz Wigry znajduje się znakomite gospodarstwo agroturystyczne – Wypoczynek nad Wigrami. Na miejscu możecie liczyć na bardzo dobre warunki, gustownie urządzone pokoje oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Pensjonat Bajdarka położony jest nad rzeką Narew. Zatrzymując się tutaj, w cenie zapewnione będziecie mieć śniadanie, dostęp do sieci WiFi oraz możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Odległość od centrum Białegostoku wynosi niespełna 30 km.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »