Fly4free.pl

Lato w Nowym Jorku: loty z Berlina za 1514 PLN. Dużo terminów

1514 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jason Krieger / Unsplash.com
Planujesz swoją pierwszą wizytę w mieście, które nigdy nie śpi, a może chętnie wybierzesz się tam po raz kolejny? Powód nie jest istotny! Ważne natomiast jest to, że bilety do tej wielkomiejskiej „dżungli” dostępne są w atrakcyjnej cenie i to bardzo dobrym okresie!

Do Stanów Zjednoczonych udasz się z portu lotniczego Berlin Brandenburg we wrześniu. Część z dostępnych terminów znajdziesz wypisane poniżej w tekście.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii United Airlines z przesiadkami na lotnisku w Waszyngtonie. Tam też czekać cię będzie rozmowa z oficerem imigracyjnym. W cenie biletu zabrać możesz ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: lato
Linia lotnicza: United Airlines
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Hotel od 618 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku proponuję ci zakwaterowanie w hotelu Umbrella Brooklyn, który położony jest pomiędzy stacjami metra: 8 Av a 62 St. W każdym pokoju jest telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz łazienka.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować się będzie pobyt w hotelu Super 8 By Wyndham Long Island City Lga, który znajduje się w sąsiedztwie parku Socrates Sculpture. W cenie zapewnione są codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także zatrzymać się w hotelu Quality Inn near Sunset Park, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra (45 St) linii N, R oraz W. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. 

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 153 PLN/osoba

Zobacz to niesamowite miasto z góry, wybierając się na taras widokowy SUMMIT One Vanderbilt.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »