podgorica czarnogóra

Lato w Czarnogórze od 406 PLN (492 PLN bez WDC). Loty z Katowic i 3 noclegi

406 PLN Czarnogóra z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Coraz trudniej o dobrą ofertę na trwające wakacje. Ta wycieczka na piękne Bałkany to jedna z ostatnich okazji.

Na wypoczynek polecicie linią lotniczą Wizz Air w dniach 31 sierpnia – 3 września. Cena lotów w dwie strony to 282 PLN za osobę. Najtaniej polecą dwie pierwsze osoby, kolejne zapłacą jedynie 20 PLN więcej. Noclegi w apartamencie to koszt 247 PLN / 2 osoby (124 PLN za osobę). Z portu lotniczego do miejsca zakwaterowania dojedziecie łatwo pociągiem już od 7 PLN.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.

W Czarnogórze proponuję wam zakwaterowanie w Marko Apartment, który położony jest w mieście Sutomore. Wszystkie apartamenty mieszczą aneks kuchenny z płytą grzejną. W każdym znajduje się także łazienka z prysznicem. Za 3 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 247 PLN / 2 osoby.

Wypożyczonym samochodem szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie okolicę.

Kalendarz najtańszych lotów

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Zatoka Kotorska latem 🌊🏰 Loty i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu z basenem za 1159 PLN 😍😎
Czarnogóra z Katowic 1159 PLN

Wycieczka na Bałkany. Spędź lato nad Zatoką Kotorską

Wakacje w Czarnogórze za 1099 PLN ☀️😎 Loty + noclegi nad morzem 🏖️🌊
Czarnogóra z Wrocławia 1099 PLN

Wakacje nad Adriatykiem: wycieczka do Czarnogóry w świetnej cenie

Lato w Czarnogórze w supercenie 😱🔥 Loty i noclegi w Budvie za 390 PLN 🤩🏖️
Czarnogóra z Katowic 390 PLN

Lato w Czarnogórze! Loty i noclegi w supercenie

Czarnogóra w wersji all inclusive ✈️🌊 7 nocy w 4* hotelu Otrant za 2732 PLN
Czarnogóra z Warszawy 2732 PLN

Czarnogóra w wersji all inclusive: 7 nocy w 4* hotelu Otrant

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?