Fly4free.pl

Lato na Korfu za 680 PLN. Loty (z weekendem) z Poznania i 4 noce w apartamencie blisko plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
680 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Milos Vucicevic / Shutterstock
Jeżeli możesz sobie pozwolić na nieco wcześniejsze rozpoczęcie wakacji, to ta oferta jest idealna dla ciebie! Skorzystaj z niej i ciesz się z kilkudniowego pobytu na najbardziej zielonej ze wszystkich greckich wysp i to w dogodnym terminie obejmującym weekend.

Na Korfu polecisz w czwartek (20 czerwca) z portu lotniczego Poznań-Ławica o godzinie 16:05. Do województwa wielkopolskiego wrócisz w poniedziałek (24 czerwca), a wylot zaplanowany jest na godzinę 8:30. W obie strony polecisz linią Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

Na greckiej wyspie zatrzymasz się w obiekcie Villa Tasos, który od plaży w miejscowości Acharavi oddalony jest 3 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem.


Termin podróży: 20 – 24 czerwca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny o wymiarach 40x20x25 cm
Zakwaterowanie: apartament

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 537 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 732 PLN/2 osoby

Poznań – Korfu – Poznań »

Hotel 627 PLN/2 osoby/4 noce

Na Korfu proponuję ci noclegi w obiekcie Villa Tasos, z odkrytym basenem oraz bezpłatnym parkingiem. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do spania oraz łazienki. Na miejscu zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód

Do wszystkich ciekawych miejsc Korfu łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje: Korfu
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty731 PLN
  • Liczba ofert649
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. później
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Korfu
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »