Fly4free.pl

Kuba (Varadero) i Floryda podczas jednej podróży z Warszawy za 2084 PLN

2084 PLN
Oferta nieaktualna
Varadero auto
Foto: possohh / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla Was propozycję wycieczki podczas której odwiedzicie gorącą Kubę oraz słoneczną Florydę. W drodze powrotnej zatrzymacie się w Londynie.

Kuba to piękne plaże, stare amerykańskie samochody, rum, salsa i wszechobecna muzyka. Wyspa oferuje przyjezdnym mnóstwo atrakcji. Będziecie mieli okazję również odwiedzić położony nad Oceanem Atlantyckim Słoneczny Stan z charakterystycznymi budkami ratowników oraz ciepłą, błękitną wodą. Z lotniska w Miami do Fort Lauderdale dostaniecie się lokalnym transportem. W drodze powrotnej spędzicie jeden dzień w Londynie. Konieczna będzie zmiana lotnisk z Gatwick na Stansted. Trasę pokonacie przewoźnikiem Easybus.

Rainbow | Warszawa 08:55 – Varadero 15:50 | 899 PLN | 13 marca
American Airlines | Varadero 12:50 – Miami 14:03 | 526 PLN | 20 marca
Norwegian | Fort Lauderdale 18:40 – Londyn (Gatwick) 06:55 | 584 PLN) | 24 (25) marca
Ryanair | Londyn (Stansted) 18:00 – Warszawa (Modlin) 21:15 | 75 PLN

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż

Loty odbędziecie tylko z bagażem podręcznym. Za dodatkowy bagaż rejestrowany (nadawany do luku) będziecie musieli dodatkowo dopłacić.

W Varadero proponuję Wam zakwaterowanie w Meliá Marina Varadero Apartments. Jest on położony przy plaży i oferuje pokoje wyposażone w telewizor, łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

W Miami proponuje Wam noclegi w Sorrento Villas. Hotel jest oddalony niecałe 5 minut spacerem od nadmorskiej dzielnicy Miami Beach. Obiekt oferuje wille oraz apartamenty typu studio z całkowicie wyposażoną kuchnią, w których znajduje się telewizor z płaskim ekranem, prywatna łazienka i bezpłatne WiFi.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Zanim ktoś kupi te bilety, warto przeczytać wyciąg z przepisów amerykańskich dotyczących podróżowania pomiędzy USA i Kubą:Flying to Cuba from or through the U.S. for tourism is not allowed. There are 12 acceptable travel reasons:    Family visits    Official business of the U.S. Government, foreign governments and certain intergovernmental organizations    Journalistic activities    Professional research or professional meetings    Educational activities and people-to-people exchanges    Religious activities    Public performance, clinics, workshops, athletic or other competitions and exhibitions    Support for the Cuban people    Humanitarian projects    Activities of private foundations or research or educational institutes    Exportation, importation, or transmission of information or informational materials    Travel related to certain authorized export transactionsYou can also travel to Cuba with a license issued by the U.S. Office of Foreign Assets Control (OFAC) or as a Cuban National returning home.By selecting continue, you agree that you comply with one of these categories.
m55, 23 lutego 2019, 22:52 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »