Fly4free.pl

Kuala Lumpur, Singapur i Doha w jednej podróży z Warszawy za 3877 PLN. Loty z bagażem nadawanym

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3877 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Idealna propozycja dla globtroterów szukających pozytywnych doznań, wynikających z odwiedzenia więcej niż jednego kraju! Skorzystaj z tej oferty i spędź trochę czasu w stolicy Malezji, w stolicy Kataru oraz w niesamowitym państwie-mieście, czyli Singapurze!

Na wycieczkę udasz się na przełomie marca i kwietnia, w terminie obejmującym Święta Wielkanocne. Składa się ona z dwóch niezależnych rezerwacji biletów na trasach z Warszawy do Azji i powrotem, które odbędziesz linią Qatar Airways oraz z lotu linią Batik Air pomiędzy Singapurem a Kuala Lumpur.

Całą podróż (dokładny harmonogram znajdziesz rozpisany poniżej) odbędziesz z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku), podręcznym i przedmiotem osobistym.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Qatar Airways, Batik Air
Bagaż: rejestrowany (do 20 kg), podręczny (o wymiarach  50x37x25 cm), przedmiot osobisty

Przykładowy plan podróży:
Warszawa – Singapur 19 (20).3
Singapur – Kuala Lumpur 26.3
Kuala Lumpur – Doha 4.4
Doha – Warszawa 6.4

Hotel od 64 PLN/2 osoby/noc

W Kuala Lumpur proponuję ci noclegi w 4* hotelu apartamentowym The Colony & Luxe by Canopy Lives, z odkrytym basenem na dachu, z którego rozpościera się malowniczy widok na miasto. Znajduje się on w odległości 15 minut spacerem od wież Petronas.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Doha postaw na pobyt w 4* hotelu Mövenpick z odkrytym basenem, który znajduje się w samym sercu miasta. Z jego okien roztacza się widok na słynną nadmorską promenadę Al-Corniche.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Singapurze rozważ ofertę zakwaterowania w 4* hotelu Boss z odkrytym basenem. Znajduje się on w odległości 350 metrów od stacji kolei MRT Lavender oraz 450 metrów od Meczetu Sułtana.

dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »