Fly4free.pl

Tydzień na Korfu za 539 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

539 PLN
Oferta wyprzedana
Korfu zatoka
Foto: Marcin Krzyzak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się w październiku na najbardziej zieloną grecką wyspę. Na miejscu z pewnością nie zabraknie atrakcji.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Na Korfu polecicie w terminie 17 – 24 października. Za loty dla 2 osób zapłacicie 518 PLN (259 PLN/osoba), jednak ich cenę z nawiązką zrekompensuje wam koszt zakwaterowania. Za tygodniowy pobyt niedaleko plaży zapłacicie tylko 559 PLN/2 osoby. W podróż lecicie na pokładzie Ryanair, dlatego przed wyjazdem zapoznajcie się z naszymi wskazówkami jak spakować się w bagaż podręczny. Pamiętajcie, że bilety w najniższej cenie kupicie na ryanair.com.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy na Korfu

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Apartament Sandy Beach Studios leży 20 metrów od najbliższej plaży. W pokojach znajdziecie klimatyzację, prywatną łazienkę, WiFi oraz lodówkę. Za 7 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 559 PLN / 2 osoby.

Wypożyczonym samochodem łatwo dostaniecie się do miejsca zakwaterowania oraz będziecie mogli odkrywać atrakcje wyspy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »