Fly4free.pl

Korea Płd. oraz Saipan w jednej podróży z Polski za 2418 PLN

2418 PLN
wyspa Mikronezji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: The Perfect / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W podróżowaniu fajne jest to, że podczas jednej wyprawy można zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Dziś proponuję wam loty do Seulu na kilka dni, a następnie udacie się na wyspę Saipan!

Podróż rozpocznie przelotem (6-17 czerwca) z Gdańska, z Katowic, z Krakowa, z Poznania i z Wrocławia w cenie 1709 PLN do Seulu. Lecą w obie strony czekać na was będą przesiadki na stołecznym lotnisku. Bezpośredni lot na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner z Warszawy do stolicy Korei Południowej to koszt 1860 PLN. W cenie biletu do Seulu macie możliwość zabrania ze sobą jednej sztuki bagażu podręcznego oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego.

Wszystkie dostępne terminy na podróże do Korei Południowej znajdziecie pod nazwami polskich miast: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa oraz Wrocław. Po kilkudniowym pobycie w Seulu udacie się na wyspę Saipan (np. 9-14 czerwca), a za bilety zapłacicie 699 PLN w dwie strony.

W promocyjnej cenie na Saipan podróżujecie tylko z bagażem podręcznym, za ten nadawany do luku przyjdzie wam zapłacić 51000 KRW (ok. 165 PLN) w jedną stronę. Najtańsze loty dostępne są na wyloty: 8, 9, 10, 16, 17, 18 czerwca oraz powroty: 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21 czerwca.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W każdym z miejsc znajdziecie wiele ofert zakwaterowania, począwszy od hosteli po hotele klasy średniej i na tych z najwyższej półki kończąc. Ceny pobytu na Saipan zaczynają się od 82 PLN/osoba za noc. Natomiast w Seulu proponuję wam zatrzymać się w hotelu Seoul N Hotel Dongdaemun za 125 PLN/osoba za noc. Hotel ten położony jest w odległości 5 minut spacerem od stacji metra (Dongmyo) linii 1 i 6. Małe pokoje są prosto urządzone, a na ich wyposażeniu znajdziecie zestaw do przenia kawy/herbaty, telewizor LCD oraz klimatyzację. W każdym mieści się także łazienka z prysznicem.

Kalendarz najtańszych lotów z Warszawy do Seulu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »