Fly4free.pl

Podwójna porcja Ameryki Południowej: Kolumbia i Peru w jednej podróży za 2553 PLN. Loty z Berlina #listopad #grudzień

2553 PLN
Machu Picchu w Peru
Foto: saiko3p / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skomponujcie dla siebie jesienną podróż do Ameryki Południowej! W ramach jednego wyjazdu odwiedzicie aż dwa kraje – Kolumbię i Peru. Zwiedzanie Bogoty, spacery po pięknej Kartagenie czy wizyta w najlepiej zachowanym mieście Inków, czyli Machu Picchu – to tylko część atrakcji jaka na was czeka!

Aby podczas jednej wycieczki odwiedzić aż dwa kraje najlepiej będzie kupić bilety w formule „open jaw” (inne lotnisko przylotu i inne lotnisko wylotu). Proponowany termin wyjazdu to 15 listopada – 6 (7) grudnia.

Do Bogoty z Berlina oraz z Limy do stolicy Niemiec będziecie podróżować na pokładzie samolotu linii KLM/Air France. Lecąc w obie strony, czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Amsterdamie i/lub Paryżu.

Na trasie Bogota – Lima skorzystacie z oferty przewoźnika Viva Air. Odcinek ten pokonacie 24 listopada, a lot potrwa nieco ponad 3 godziny.

W cenie biletów będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: listopad – grudzień 2021 r.
Linia lotnicza: KLM / Air France, Viva Air
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotelod 197 PLN/pokój/noc

W Bogocie postawcie na luksus, korzystając z bardzo atrakcyjnych cen zakwaterowania. Wybrałam dla was noclegi w świetnie ocenianym 5* hotelu sieci Sheraton ze śniadaniami wliczonymi w cenę zakwaterowania. Najlepszą cenę oferuje pośrednik Trip.com

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Limie zatrzymajcie się w 4* hotelu Mercure. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować urlop?

Swoją przygodę z Kolumbią rozpocznijcie od zwiedzania stolicy kraju. Na pierwszy ogień wizyta na placu Bolívar, następnie udajcie się na górę Monserrate. Zajrzyjcie także do Narodowego Muzeum Kolumbii oraz na tradycyjne targowisko Paloquemao. Jeśli zamarzy wam się relaks to udajcie się na wybrzeże Morza Karaibskiego. Najwygodniej będzie polecieć z Bogoty do miejscowości Santa Marta, gdzie czekają na was kilometry plaż!

Natomiast będąc w Peru nie możecie z pewnością odpuścić odwiedzenia Machu Picchu. Jest to najlepiej zachowane miasto Inków, które znajduje się w odległości 112 km od Cuzco. Machu Picchu jest jednym z siedmiu cudów świata! Najwygodniejsza opcja podróży do tego słynnego kompleksu to loty z Limy do Cuzco. Ostatni odcinek będziecie musieli pokonać lądem.

Foto: Simon Mayer / Shutterstock.com
Foto: Rafal Cichawa / Shutterstock.com
Foto: Pavel Svoboda Photography / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W KLM i Air France macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na kwotę rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

  • Aktualnie podróżując do większości krajów Ameryki Południowej potrzebujecie testu z negatywnym wynikiem. W niektórych przypadkach nie dotyczy to osób zaszczepionych – więcej na ten temat możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • Blisko 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »