Fly4free.pl

HIT! KLM uruchomi loty z Katowic!

Foto: tenora / Shutterstock
Od 30 października holenderski przewoźnik uruchomi loty z Pyrzowic do Amsterdamu! Połączenie będzie realizowane codziennie.

O nowym połączeniu jako pierwszy poinformował na naszym forum Krakowiak27 (bardzo dziękujemy!). Pojawienie się KLM to świetna informacja dla pasażerów z Górnego Śląska, którzy dzięki temu zyskają dostęp do bogatej siatki połączeń międzykontynentalnych, oferowanych przez KLM z amsterdamskiego lotniska Schiphol, m.in. na Karaiby czy do Ameryki Południowej.

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego, połączenie do Amsterdamu wystartuje 30 października w niedzielę i będzie realizowane codziennie. Loty, które mają być realizowane głównie Embraerami E195-E2, będą wykonywane według następującego rozkładu: z Amsterdamu samoloty do Pyrzowic mają startować o godz. 14.20, a lądowanie jest zaplanowane o godz. 16.10. Z kolei z Pyrzowic samoloty KLM mają startować o godzinie 16.50, a lądowanie przewidziano o godzinie 18.50.

Foto:

Warto pamiętać, że choć KLM debiutuje na lotnisku w Pyrzowicach, to dla tego portu jest to powrót połączenia z Amsterdamem. Kilka lat temu na tej trasie latała bowiem holenderska Transavia, która jednak zawiesiła to połączenie w marcu 2020 roku.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
1000zl w 2 strony do Amsterdamu?? No pewnie promocja jak w mordę strzelił 
panmechanik, 19 września 2022, 14:04 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »