Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Alesund za 234 PLN (254 PLN bez WDC). Loty z Gdańska + nocleg

234 PLN
fiordy w norwegii
Foto: Pavel Tvrdy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla Was propozycję krótkiej, weekendowej wycieczki do urokliwego Alesund. W czerwcu będziecie mogli liczyć na przyjemną aurę i długi dzień, gdyż o tej porze roku słońce zachodzi jedynie na kilka godzin.

Alesund, norweskie miasto leżące na zachodnim wybrzeżu tego skandynawskiego państwa. W sąsiedztwie znajduje się kilka fiordów m.in: Grytefjorden, Ellingsøyfjorden czy Sulafjorden. Wspaniałą panoramę podziwiać możecie z Fjellstua Utsiktspunkt. Jako miejsce zakwaterowania wybrałem dla Was hotel położony 7 km od lotniska Vigra i 7 kilometrów od centrum miasta. Dystans możecie pokonać busem w 15 minut, natomiast jeśli chcielibyście się przespacerować i przy okazji obejrzeć piękne krajobrazy będziecie potrzebowali ok. godziny.

Podsumowanie oferty

234 PLN / osoba (467 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (8-9 czerwca) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Aalesund Airport Hotel za 311 PLN / 2 osoby / 1 noc (156 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Aalesund Airport Hotel jest położony w malowniczej lokalizacji na wyspie Valderøy. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »