Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Alesund za 233 PLN (305 PLN bez WDC). Loty z Gdańska + nocleg

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
233 PLN
Oferta nieaktualna
Alesund widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Vlada Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w maju na krótką wycieczkę do urokliwego Alesund. Przeloty w terminie sobota – niedziela pozwolą Wam zaoszczędzić cenne dni urlopowe.

Alesund, norweskie miasto leżące na zachodnim wybrzeżu tego skandynawskiego państwa. W sąsiedztwie znajduje się kilka fiordów m.in: Grytefjorden, Ellingsøyfjorden czy Sulafjorden. Wspaniałą panoramę podziwiać możecie z Fjellstua Utsiktspunkt. Jako miejsce zakwaterowania wybrałem dla Was hotel położony 7 km od lotniska Vigra i 7 kilometrów od centrum miasta. Dystans możecie pokonać busem w 15 minut, natomiast jeśli chcielibyście się przespacerować i przy okazji obejrzeć piękne krajobrazy będziecie potrzebowali ok. godziny.

Podsumowanie oferty

233 PLN / osoba (465 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (11-12 maja) za 156 PLN / 2 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Aalesund Airport Hotel za 309 PLN / 2 osoby / 1 noc (155 PLN / osoba)

W najniższej cenie dostępne są 3 bilety, za kolejne zapłacicie jedynie 5 PLN więcej.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Aalesund Airport Hotel jest położony w malowniczej lokalizacji na wyspie Valderøy. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »