Fly4free.pl

Ale wyprawa! Kiribati, Fidżi, Singapur, Hawaje i Kalifornia z Berlina za 5544 PLN

5544 PLN
Kiribati panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kyung Muk Lim / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pierwszy raz u nas! Wybierzcie się w podróż dookoła globu i zatrzymajcie się na Kiribati – położonym na środku Oceanu Spokojnego, jednym z najrzadziej odwiedzanych krajów świata. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

W pierwszym etapie wyruszycie z Berlina do Singapuru 18 marca, natomiast podróż zakończycie lotem z Los Angeles z powrotem do Berlinia 5 kwietnia. Polecicie na pokładzie linii Scoot, Fiji Airways, Hawaiian Airlines oraz Norwegian. Na pokład narodowego przewoźnika z Fidżi będziecie mogli zabrać bagaż podręczny jak i rejestrowany, natomiast w pozostałych liniach w najniższej cenie zabierzecie tylko bagaż podręczny.

Z Singapuru na Fidżi czeka was lot 21 (22) marca. Po nieco ponad dwóch dniach polecicie na Kiribati (24 (25) marca). Trzeci etap podróży będzie niewątpliwie najciekawszy, albowiem wylatując z Kiribati 1 kwietnia na Hawaje przylecicie do Honolulu 31 marca!

Z Honololu do Los Angeles polecicie 2 kwietnia.

W Singapurze proponuję wam zatrzymać się w hotelu Bright Star. Jest on położony w pobliżu centrów handlowych i z łatwym dostępem do transportu publicznego. Pokoje wyposażone są w telewizor lcd i prywatną łazienkę. W hotelu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Na Fidżi proponuję wam zakwaterowanie w ośrodku Travellers Beach Resort. Obiekt zlokalizowany jest zaledwie 6 km od międzynarodowego lotniska Nadi i oferuje prywatną plażę, taras słoneczny oraz basen. Pokoje wyposażone są w wentylator, bezprzewodowe WiFi oraz łazienkę z prysznicem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »