Fly4free.pl

First minute: Kijów, Astana i Budapeszt z Warszawy za 438 PLN

438 PLN
astana meczet
Foto: Tracy ben / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeśli lubicie planować swoje podróże z wyprzedzeniem, ta oferta powinna Was zainteresować. Odwiedzicie bezkresny Kazachstan a także zatrzymacie się w stolicy Ukrainy oraz Węgier.

Mapa przelotów
1 sztuka bagażu w cenie

Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 7 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą. Pasażerom, którzy wykupili usługę WIZZ Priority, przysługuje dodatkowy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Hotel ibis Astana położony jest w samym sercu biznesowej stolicy Kazachstanu. Jasne, klimatyzowane pokoje urządzone zostały w nowoczesnym stylu i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, garderobę, sejf oraz prywatną łazienkę. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Parę dni dodałem coś podobnego w podobnych terminach, z tym że w grę wchodzą ALA, wszystko na forum, polecam w zakładce "Składaki (niskokosztowe + tradycyjne)"
Cubero4, 1 grudnia 2018, 21:42 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Parę dni temu dodałem coś podobnego i prawie w tych samych terminach, z tym że trip obejmuje też ALA, wszystko na forum w zakładce "Składanki (niskokosztowe + tradycyjne)  polecam
Cubero4, 1 grudnia 2018, 21:45 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »