Fly4free.pl

All inclusive w Kenii za 3799 PLN. Loty z Katowic + 3* hotel nad oceanem

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TUI
od
3799 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2022 - 15.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spragnieni słońca, ciepła i beztroskiego wypoczynku – już, zaraz? Mam dla was gotową receptę: skorzystajcie z dobrej ceny wczasów z biurem podróży i wybierzcie się na urlop na afrykańskim wybrzeżu.

Wycieczka zaplanowana została jeszcze w tym tygodniu, w terminie 8 – 15 stycznia. Czeka was lot z Katowic do Mombasy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, a po drodze zaplanowano stop techniczny (odbywa się on bez opuszczania samolotu) w Hurghadzie.

W Kenii będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Bamburi Beach. Znajduje się on tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży i poza komfortowym zakwaterowaniem oferuje również imponujący kompleks basenów, ciekawe animacje oraz wyżywienie w formie zróżnicowanego all inclusive.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Wczasy w Kenii upływać wam będą na błogim lenistwie, wypoczynku nad oceanem oraz oczywiście atrakcjach związanych z wyżywieniem w formule all inclusive. Tym razem zakwaterowani będziecie w 3* hotelu tuż przy plaży, co oznacza, że wszystkie atrakcje związane z beztroskim relaksem będziecie mieli na wyciągnięcie ręki.

Nie oznacza to jednak, że w czasie podróży nie warto nieco pozwiedzać! Polecam wam wybrać się na jeden dzień do pobliskiej Mombasy oraz zaplanować wycieczkę na safari. Wszystko z łatwością zorganizujecie na miejscu, korzystając z usług lokalnych touroperatorów. Rekomenduję wam wybrać wycieczkę do parku narodowego Tsavo.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »