Fly4free.pl

Karaiby w sezonie na 7 dni za 2624 PLN. Loty z Warszawy i noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2624 PLN
Oferta nieaktualna
trynidad loty
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Przygotowałem dla was propozycję wypoczynku na wyspiarskim państwie Ameryki Południowej w archipelagu Małych Antyli.

Na Karaiby polecicie w dniach 23-31 stycznia. Za bilety w dwie strony zapłacicie 1961 PLN za osobę. W cenę wliczony jest bagaż podręczny. Dzięki naszym poradom nie powinno to stanowić problemu. Noclegi w apartamencie to koszt 1326 PLN / 2 osoby (663 PLN za osobę).

Po drodze czekają Was przesiadki (2-6h) na terenie Kanady i Niemiec. Przed podróżą przez Toronto pamiętajcie o wyrobieniu sobie Electronic Travel Authorization (eTA), której koszt to 7 CAD (ok. 20 PLN).

Na Karaibach proponuję wam noclegi w WOTA – Woodbrook on the Avenue, który leży w Port-of-Spain. W każdym pokoju znajdziecie bezpłatne WiFi, prywatną łazienkę, klimatyzację i kuchnię z kuchenką mikrofalową. Wybierając pośrednika Agoda za 7 noclegów zapłacicie 1326 PLN.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »