Fly4free.pl

Kambodża w sezonie za 2263 PLN. Loty z Warszawy i 8 noclegów w 4* hotelu

2263 PLN
kambodza widok na miasto
Foto: Akarat Phasura / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się do Kambodży żeby podziwiać wschody i zachody słońca, przyglądać się mnichom i podziwiać fotogeniczne budowle.

Do Kambodży polecicie w sezonie, w porze suchej (grudzień). Co oznacza, że nie musicie się martwić pogodą, w szczególności opadami deszczu. W podróż udacie się liniami Air China z bagażem rejestrowanym.

Dużym atutem oferty są dłuższe (ok. 15h) przesiadka w Pekinie, dzięki czemu możecie dodatkowo zwiedzić to miasto. Dostaniecie darmową wizę, normalna kosztuje ponad 400 PLN! Wystarczy podejść do okienka transit visa i wypełnić odpowiednie dokumenty. Z lotniska do placu Tiananmen dostaniecie się pociągiem/metrem w ok. 1,5 h.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Kambodży proponuję Wam noclegi w hotelu De Ninth Boutique & Spa, który oferuje odkryty basen i ogród. Wszystkie pokoje wyposażone są w biurko, telewizor LCD, czajnik i łazienkę z prysznicem. Wybierając pośrednika Expedia za 8 noclegów zapłacicie 903 PLN / 2 osoby.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »